Trzynasta niedziela w ciągu roku 30 czerwca 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

• W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania.
  • W pierwszy piątek adoracja od godz. 17.00. W tym czasie możliwość wyspowiadania się.
  • W pierwszą sobotę przed Mszą wieczorną odprawimy wynagradzające nabożeństwo różańcowe.

4. W sobotę 6 lipca w Nowych Łubkach o godz. 12.00 na placu gdzie był kościół będzie odprawiona Msza św. z okazji 95 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowych Łubkach.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 adoracja i procesja. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

6. Zapowiedzi przedślubne

7. Z prasy katolickiej: „Różaniec” i „Gość Niedzielny”.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.