Dwudziesta szósta niedziela w ciągu roku 29 września 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowej modlitwy. O godzinie 17.00 będziemy się spotykać na różańcowych nabożeństwach, na które serdecznie zapraszam.

2. Podczas nabożeństw różańcowych w przypadający w tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca dołączymy intencje i modlitwy podkreślające charakter tych dni. W piątek od godz. 17.00 spowiedź pierwszo piątkowa w czasie modlitwy różańcowej.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 adoracja z modlitwą różańcową a następnie procesja. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

4. W sobotę 5 października diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca z naszej diecezji do Smardzewa. Początek uroczystości od godz. 9.30. Zachęcam nasze Koła Różańcowe do zorganizowania wyjazdu do Smardzewa.

5. Od 1 października zapisuję na msze święte na 2025 r. i na wypominki. Kancelaria 1 października będzie czynna od godz. 8.30 do 12.00 i od 14.00 do 16.00.

6. Dzisiaj wylosujemy dwie drobne nagrody dla dzieci, które z września mają wszystkie pamiątki mszalne.

7. Tydzień temu dla powodzian do puszki zebraliśmy 5926 złotych. Liczyły panie z grupy charytatywnej: Barbara Świtkiewicz i Aleksandra Klekowicka.

8. Dziękuję za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza: Soch.-Badurki 600 zł; Słupca Nowa 750 zł.. Dziękuję ofiarodawcom i zbierającym. Bóg zapłać.

9. Wczoraj na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy ą.p. Janinę Gościcką z Rogozina. Wieczny odpoczynek …

10. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 próba i modlitwa przed bierzmowaniem. Kolejne spotkanie za tydzień też po Mszy św. o 16.00.

11. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”. Dostaliśmy już tylko 5 numerów, bo dwa zwracaliśmy. i dwa numery „Małego Gościa Niedzielnego”.

12. Intencje na naszej stronie i w gablotce przed kościołem.